top of page

Konferencja dla Interesariuszy Inteligentnej Specjalizacji "Żywność Wysokiej Jakości"

Zaktualizowano: 14 wrz 2023

W ostatnim czasie gorącym tematem są zmiany jakie niosą za sobą nowe technologie pojawiające się na rynku. Innowacyjne rozwiązania stanowią nowe wyzwania dla przedsiębiorstw, instytucji naukowych i innych organizacji obecnych na rynku. Wykorzystanie nowych technologii może usprawnić pracę wielu jednostek, ale jednocześnie niesie ze sobą wiele niewiadomych. Dlatego tak ważne jest, by zwiększać swoją świadomość na temat potencjalnych szans i zagrożeń oraz trendów, które mogą wpłynąć na działalność przedsiębiorstw w kolejnych latach.


Konferencja poświęcona jest kluczowym zagadnieniom związanym z innowacjami i przyszłością żywności w regionie Warmińsko-Mazurskim. Wydarzenie gromadzi ekspertów z dziedziny technologii żywności, przedstawicieli władz regionalnych oraz badaczy i przedsiębiorców z Polski. Program konferencji skupia się na analizie aktualnych trendów, możliwościach finansowania innowacji oraz potencjale technologii w produkcji żywności.


Wśród prelegentów znajdą się wybitni specjaliści w dziedzinie sztucznej inteligencji stosowanej w produkcji żywności, jak również przedstawiciele Dyrekcji Generalnej ds. Badań Naukowych i Innowacji Komisji Europejskiej w Brukseli oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Szczególny nacisk zostanie położony na znaczenie regionalnej, tradycyjnej żywności w kontekście nowych technologii. Panel dyskusyjny stanowi okazję do wymiany doświadczeń i poglądów w zakresie wyzwań i możliwości, jakie niesie ze sobą nowoczesność.

Konferencja, poza aspektem merytorycznym, stanowi także doskonałą platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych i networking'u. Uczestnicy będą mieli okazję do rozmów z ekspertami, nawiązania współpracy czy wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Zakończenie konferencji to chwila relaksu podczas wspólnego obiadu, który umożliwi dalsze rozmowy w mniej formalnej atmosferze.Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn. WAMA SMART LAB „Żywność Wysokiej Jakości”.

31 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page