top of page

Ostatni warsztat dla Liderów Inteligentnej Specjalizacji za nami

Za nami ostatni warsztat dla Liderów Inteligentnej Specjalizacji województwa warmińsko-mazurskiego „Żywność Wysokiej Jakości”, który odbył się 8. września w Kuźni Społecznej w Olsztynie. Celem wydarzenia było omówienie kluczowych aspektów biznesu, które mogą pomóc przyspieszyć rozwój lokalnych firm i przekształcić je w liderów rynku. W trakcie spotkania uczestnicy mieli okazję wymienić się doświadczeniami oraz wziąć udział w warsztatach, które były okazją do zdobycia merytorycznej i praktycznej wiedzy.

W erze technologicznego postępu i zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorstwa sektora żywności stają przed wieloma wyzwaniami, ale też szansami, dlatego podczas warsztatu uczestnicy mieli możliwość wyboru pośród 3 grup tematycznych, takich jak finansowanie publiczne i zrównoważona transformacja prowadzona przez Łukasza Czecha, szereg możliwości zastosowania AI w biznesie omówionych przez Karola Nowalskiego, a także tajniki skutecznego marketingu i e-commerce w sektorze FMCG omówione przez naszego trzeciego eksperta, Oscara Krysika.

Podczas warsztatów uczestnicy mogli wymienić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami nt. omawianych tematów. Ponadto prelegenci chętnie odpowiadali na zadawane przez uczestników tematy i dzielili się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom warsztatu za ich zaangażowanie i aktywny udział w spotkaniu. Mamy nadzieję, że spotkanie było dla Państwa okazją zdobycia interesującej wiedzy oraz nawiązania ciekawych znajomości i współprac. Dzięki aktywnemu udziałowi lokalnych przedsiębiorców warsztat był merytorycznym wydarzeniem, które udowadnia, że warto budować synergię wśród lokalnej społeczności, ponieważ wspólna burza mózgów sprawia, że powstają ciekawe pomysły, których realizacja przyniesie wymierne korzyści dla całej lokalnej społeczności.

51 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page