top of page

Zapraszamy na konferencję „Żywność Wysokiej Jakości" województwa warmińsko-mazurskiego!

Ostatnie 3 lata przyniosły dla przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej ogromne zmiany i poczucie niepewności. Przemiany gospodarcze związane z pandemią, lockdown-em, wojną na Ukrainie, a także kryzysem energetycznym zaburzyły łańcuchy dostaw i ograniczyły dostęp do kapitału. Ważną rolę odegrały również zmiany prawne, które nie zawsze były pozytywne dla sektora. Dlatego tak ważne jest, by w kolejny rok wejść z większą świadomością na temat potencjalnych szans i zagrożeń oraz trendów, które mogą wpłynąć na działalność przedsiębiorstw w 2023 r.


Podczas konferencji porozmawiamy z ekspertami o przyszłości sektora, zaprezentujemy najciekawsze rozwiązania technologiczne i kreatywne inicjatywy studentów oraz doktorantów z województwa. Przedstawimy doświadczenia z wdrażania środków unijnych perspektywy 2014-2020 oraz możliwości rozwoju inteligentnej specjalizacji „Żywność Wysokiej Jakości”.


Wydarzenie zakończy się obiadem i networkingiem, który będzie okazją do bezpośrednich rozmów z prelegentami i do nawiązania relacji między firmami i instytucjami z sektora B+R z województwa warmińsko-mazurskiego.


Aby wziąć udział w Konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://www.zywnoscwim.pl/szczeg-y-wydarzenia-i-rejestracja/konferencja-dla-liderow-is.


Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn. WAMA SMART LAB „Żywność Wysokiej Jakości”.


Więcej informacji nt. projektu i prelegentów biorących udział w wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej.35 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page