top of page

pt., 07 lip

|

spotkanie online

Spotkanie online Liderów Inteligentnych Specjalizacji

Wykorzystanie generatywnej sztucznej inteligencji w sektorze produkcji i przetwórstwa żywności

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
Spotkanie online Liderów Inteligentnych Specjalizacji
Spotkanie online Liderów Inteligentnych Specjalizacji

Czas i lokalizacja

07 lip 2023, 10:00 – 12:00

spotkanie online

Goście

O wydarzeniu

Spotkania online dla Liderów IntIeligentnych Specjalizacji to kolejna inicjatwa w ramach projektu "Żywność Wysokiej Jakości", która ma na celu   mobilizowanie podmiotów do podejmowania działalności w zakresie B+R lub ekspansji na inne rynki oraz sieciowania potencjału inteligentnej specjalizacji lub perspektyw rozwoju inteligentnej specjalizacji.

Pierwsze spotkanie zostanie poświęcone omówieniu wykorzystania generatywnej sztucznej inteligencji w sektorze produkcji i przetwórstwa żywności.  Perspektywa rozwoju AI to aktualnie bardzo gorący temat, podczas spotkania dowiedzą się Państwo jak sztuczna inteligencja może usprawnić działanie Państwa przedsiębiorstwa, jaki może być jej pozytywny lub negatywny wpływ na sektor przetwórstwa i produkcji żywności.

Prelekcję poprowadzi Karol Nowalski - ekspert ds. produktów IT i współzałożyciel FC.APP, były COO w Social WiFi. Wprowadzał usługi B2B na ponad 50 rynkach; współpracował z firmami takimi jak Ericsson, Apsys, Legia, Carrefour, Orange i McDonald's. Obecnie skupia się na wdrażaniu AI w biznesie. Prowadzi warsztaty m.in. z zastosowań GenAI na uczelniach takich jak Collegium Civitas.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page