top of page

pt., 08 wrz

|

Olsztyn

Warsztat dla Liderów Inteligentnych Specjalizacji

Warsztat, w ramach którego przedstawimy Państwu potencjał rozwoju innowacyjności w sektorze, porozmawiamy o budowaniu sieci klientów oraz metodach pozyskiwania finansowania. Wspólnie przeanalizujemy szanse i zagrożenia dla prowadzenia działalności w sektorze.

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
Warsztat dla Liderów Inteligentnych Specjalizacji
Warsztat dla Liderów Inteligentnych Specjalizacji

Czas i lokalizacja

08 wrz 2023, 10:00 – 15:00

Olsztyn, Marka Kotańskiego 1, 10-166 Olsztyn, Polska

Goście

O wydarzeniu

Warsztat dla Liderów Inteligentnej Specjalizacji ma na celu skoncentrowanie się na kluczowych aspektach biznesu, które mogą pomóc przyspieszyć rozwój Waszych firm i przekształcić je w liderów rynku!

W erze technologicznego postępu i zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorstwa sektora żywności stają przed wieloma wyzwaniami, ale też szansami. Warsztat będzie obejmował trzy grupy tematyczne, takie jak finansowanie publiczne i zrównoważona transformacja prowadzona przez Łukasza Czecha, szereg możliwości zastosowania AI w biznesie omówionych przez Karola Nowalskiego, a także tajniki skutecznego marketingu i e-commerce w sektorze FMCG omówione przez naszego trzeciego eksperta, Oscara Krysika.

Dzięki warsztatowi będziesz mógł(a) zrozumieć, jak skutecznie pozyskiwać fundusze publiczne, jak wdrażać innowacje technologiczne, takie jak AI, do Twojego biznesu, lub dowiedzieć się, jak rozwijać swoją markę i sprzedaż w sektorze FMCG – to Ty wybierasz grupę tematyczną, która najbardziej Cię interesuje.

Warsztat został zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach jako przedsiębiorcy z sektora produkcji i przetwórstwa żywności, aby pomóc Ci wykorzystać te trendy i wyzwania w celu poprawy konkurencyjności i rentowności Twojego biznesu.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do nas na tym inspirującym spotkaniu. Czekamy na ciekawe dyskusje, wymianę doświadczeń i zdobycie nowych, wartościowych umiejętności. Do zobaczenia!

Podczas spotkania chcielibyśmy zaproponować Państwu dowolność w wyborze tematyki, dlatego przygotowaliśmy 3 różne grupy tematyczne:

· Łukasz Czech (Agrowe) – Dofinansowania dla przedsiębiorców - metody pozyskiwania i wykorzystywania środków publicznych.

· Karol Nowalski (Enky Consulting) – Generatywna sztuczna inteligencja i jej wykorzystanie w sektorze przetwórstwa i produkcji żywności.

· Oscar Krysik (Lipton Teas and Infusions) – Budowa strategii marketingowej i rozwój marki w sektorze przetwórstwa i produkcji żywności.

Podczas rejestracji uprzejmie prosimy, o wybranie tematyki, która interesuje Państwa najbardziej. Informujemy, że będzie możliwość zmiany grupy w trakcie warsztatu.

Podczas wydarzenia przewidziana jest również część networkingowa, będąca okazją do bezpośrednich rozmów z prelegentami i do nawiązania relacji między firmami i instytucjami z sektora B+R z województwa warmińsko-mazurskiego.

Aby wziąć udział w warsztacie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. 

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn. WAMA SMART LAB „Żywność Wysokiej Jakości”.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page