top of page

pt., 18 sie

|

spotkanie online

III spotkanie online dla Liderów Inteligentnych Specjalizacji

Rodzaje pomocy publicznej, korzyści z niej wynikające oraz przykłady ich wykorzystania w organizacjach sektora produkcji i przetwórstwa żywności.

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
III spotkanie online dla Liderów Inteligentnych Specjalizacji
III spotkanie online dla Liderów Inteligentnych Specjalizacji

Czas i lokalizacja

18 sie 2023, 10:00 – 11:00

spotkanie online

Goście

O wydarzeniu

Spotkania online dla Liderów IntIeligentnych Specjalizacji to kolejna inicjatwa w ramach projektu "Żywność Wysokiej Jakości", która ma na celu  mobilizowanie podmiotów do podejmowania działalności w zakresie B+R lub ekspansji na inne rynki oraz sieciowania potencjału inteligentnej specjalizacji lub perspektyw rozwoju inteligentnej specjalizacji.

Trzecie i ostatnie spotkanie onilne zostanie poświęcone omówieniu omówieniu dostępnych rodzajów pomocy publicznej, płynących z nich korzyści oraz przykłady ich wykorzystania w organizacjach sektora produkcji i przetwórstwa żywności.

Spotkanie poprowadzi Łukasz Czech - doświadczony ekspert ds. sektora rolnego i żywnościowego, który ma bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów publicznych i pozyskiwaniu dofinansowań dla producentów i przetwórców żywności. Jako właściciel firmy AgroWe, zrównoważonego fintechu dedykowanego temu sektorowi, Łukasz kieruje zespołem specjalistów w produkcji żywności, agronomii i wsparciu publicznym. Współpracuje z producentami, uniwersytetami i startupami w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań badawczych oraz zapewnia kompleksową usługę, obejmującą propozycję, badania terenowe, zarządzanie projektami i finansowanie. Jego wcześniejsze doświadczenie jako specjalisty ds. agrobiznesu w BNP Paribas Food & Agro umożliwiło mu tworzenie strategii, podręczników kredytowych i ocenę projektów inwestycyjnych, a także doradztwo w marketingu i współpracę z mediami.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page